Obchodní a servisní síť firem Chironax Frýdek-Místek s.r.o. a Bextron Medical s.r.o.

Kontakt

 

Chironax Frýdek-Místek s.r.o.

Revoluční 1280

738 01  Frýdek-Místek

 

IČ: 47666391

DIČ: CZ47666391

 

Společnost zapsána u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 10083

 

 

Bextron Medical s.r.o.

Podnikatelská 539

190 11  Praha 9

 

IČ: 28630823

DIČ: CZ28630823

 

Společnost zapsána u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 35736

Vedení společnosti

David Válek

jednatel

 

777 638 723

valek.david@chironax.com

Tomáš Válek

jednatel

 

608 886 552

valek.tomas@chironax.com

Ekonomické oddělení

Barbora Madejová

vedoucí ekonomického oddělení

 

777 638 712

madejova@chironax.com

Pavla Lukáčová

fakturace, sklad

 

777 638 749

lukacova@chironax.com

Obchodní oddělení

Ivana Štěrbová

recepce obchod

 

777 638 710

chironax@chironax.com

Ing. Lukáš Kuruc

- ultrazvukové diagnostické přístroje

- magentická rezonance

 

777 638 713

kuruc@chironax.com

Mgr. Kamil Feber

- vodoléčba

- sterilizace

- audiometry a tympanometry

- investiční celky

 

777 638 734

feber@chironax.com

Ing. Patrik Ponikva

- ultrazvukové diagnostické přístroje

 

777 638 746

ponikva@chironax.com

Monika Borovská

- EKG

- Lékařské váhy Seca

- Vyšetřovací technika Heine

- spotřební materiál

 

777 638 728

borovska@chironax.com

Servisní oddělení

Marta Franková

recepce servis

 

777 638 715

servis@chironax.com

Ing. Jaromír Jílka

- lékařská elektronika

- elektroléčebná technika

 

602 713 609

jilka@chironax.com

Jan Vojkovský

- lékařská elektronika

- elektroléčebná technika

 

732 480 284

vojkovsky@chironax.com

Marek Kuczerski

- lékařská elektronika

- elektroléčebná technika

- dentální technika

 

777 638 756

kuczerski@chironax.com

Jaroslav Kuczerski

- lékařská elektronika

- elektroléčebná technika

- dentální technika

 

777 638 755

kuczerski@chironax.com

Milan Grzonka

- dentální technika

 

777 638 748

grzonka@chironax.com

Ing. Ivo Coufal

- RTG

- ultrazvukové diagnostické přístroje

 

777 942 013

coufal@chironax.com

Bc. Pavel Vlček

- sterilizace

- vodoléčba

- nemocniční lůžka

 

603 543 309

vlcek@chironax.com

Ivan Šebesta

- sterilizace

- vodoléčba

- nemocniční lůžka

- dentální technika

 

602 590 063

sebesta@chironax.com

Vladimír Procházka

- sterilizace

- vodoléčba

- nemocniční lůžka

 

603 543 310

prochazka@chironax.com

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz